BMW Elektriğin Öncüleri’nde haritanın yanı sıra pek çok faydalı içeriğe de ulaşabilirsiniz. Elektrikli otomobil türleri nelerdir? Mutlaka bilinmesi gereken şarj ipuçları nelerdir? Emobilite ve şarj ile ilgili en çok hangi konular merak ediliyor ve neler yanlış biliniyor? Yanıtları bu bölümde.

19 Ekim 2021

10 SORUDA: ELEKTRİKLİ ARAÇLARDA ŞARJ.

BMW Group, 2023 yılına kadar tamamen elektrikli ve plug-in hybrid model yelpazesini oldukça genişletmiş olacak. Peki gittikçe yaygınlaşan elektrikli otomobiller nasıl şarj oluyor? Soket tipleri hakkında bilmeniz gerekenler neler? En sık sorulan 10 soruyu ve yanıtlarını sizler için derledik.

Devamını Oku

19 Ekim 2021

ELEKTRİKLİ OTOMOBİL EFSANELERİ.

Sürücülerin zihinlerinde elektrikli otomobiller ile ilgili hala bazı belirsizlikler var. Joy Blog'da, elektrikli otomobiller ile ilgili doğru sanılan yanlışları masaya yatırdık; yaygın inanışların gerçekliğini sorguladık.

Devamını Oku

19 Ekim 2021

MENZİL VE ŞARJ İÇİN İPUÇLARI.

Elektrikli otomobillerin bataryasını hem verimli hem de olabildiğince az enerji tüketerek kullanmanın ipuçlarını arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Devamını Oku

19 Ekim 2021

ELEKTRİKLİ OTOMOBİL TÜRLERİ NELERDİR?

Elektrikli ve hibrit otomobiller dediğimizde aklınıza hangi türler geliyor? Plug-in hibrit ile hafif hibrit arasındaki fark nedir? Elektrikli ve hibrit otomobillere merak ettiklerinizi cevaplamaya hazırız.

Devamını Oku
ELEKTRİKLİ BMW OTOMOBİLLERİ: MUTLAKA BİLİNMESİ GEREKENLER.

Tamamen elektrikli BMW otomobilinizin öne çıkan özellikleri, şarj işlemleri ve menzil-rota planlamasına dair bilinmesi gereken her şeyi bu videolarda keşfedin.